Zaměstnanci školy

příjmení a jménokancelářzkratkae-mailtel.
Coufal Radek Mgr.Ředitelna (přízemí)Cocoufal@umeleckoremeslna.cz774 749 632
Čermák Filip Mgr. Kabinet pro zástupce pro teorii (přízemí)Črcermak@umeleckoremeslna.cz
Dočkalová Dagmar Ing. Sborovna - nahoře vpravo (přízemí)Do737 088 180
Dvořáková LucieBudova vlásenkářůDvmaskeripraxe@seznam.cz
Janatová Lenka Mgr.Sborovna - nahoře vpravo (přízemí)Jaellenka426@yahoo.ie772 288 795
Janev Ctirad Sborovna - nahoře vpravo (přízemí)Jvjan.darda@seznam.cz
Janík PavelSborovna (přízemí)Jn734 581 308
Janžura MartinKabinet učebny 9 (2. patro)704 099 234
Járka Štěpán Bc.Kabinet učebny 9 (2. patro)Jrstepan.jarka@gmail.com
Jonáš Vít III. patro - kabinet vpravoJodrrrak@seznam.cz
Kabatová (Polanská) LenkaKabinet učebny 9 (2. patro)Plka.lenkapo@seznam.cz732 929 477
Kolářová Jana Mgr.III. patro - kabinet vpravoKokolarovajn@seznam.cz777 834 044
Literová AnnaSborovna (přízemí)Ltannaliterova@seznam.cz
Mlezivová Jana PhDr.Ředitelna (přízemí)Mzmlezivova@umeleckoremeslna.cz728 237 331
Nováková IlonaBudova vlásenkářůNoilonanov@seznam.cz734 188 665
608 255 559
Panenková Jitka Ing.III. patro - kabinet vlevoPkpanenkova@umeleckoremeslna.cz
Poul Hynek MgA.Kabinet učebny 9 (2. patro)Popoul.h@atlas.cz
Podoba Jiří, Ing.SborovnaPdpodobaj@seznam.cz
Rychta Michal Bc.Sborovna (přízemí)RyRychtaMichal@seznam.cz
Slavíková Jana Mgr. Kabinet učebny 9 (2. patro)Slj.slavikova@centrum.cz776 815 930
Smaha Miroslav Mgr.Sborovna (přízemí)Shmuzeum.praha@centrum.cz723 955 871
Šaňková Lenka Mgr.Sborovna (přízemí)Šasankova.umeleckoremeslna@seznam.cz
Tišer Jaromír Ing.Sborovna - nahoře vlevo (přízemí)Ti602 622 605
Vlk Miloslav PhDr.Sborovna (přízemí)Vkmiloslavlk@seznam.cz732 609 422
Vondruška Šimon Ing.Sborovna (přízemí)simon.vondruska@seznam.cz603 314 775
Voříšek PetrBudova kovářů603 928 601
Zatloukal Zbyněk Budova kovářůZazatloukal@umeleckoremeslna.cz